INNOPUR SPORT PU BINDER-100

Ürün Kodu : 21301

INNOPUR SPORT PU BINDER-100

TANIM
INNOPUR SPORT PU BINDER 100, Spor sahaları için üretilmiş esnek yapıda, eksiz zemin uygulamalarında kullanılan şiltelerin zemine yapıştırılması için tasarlanmış, poliüretan esaslı tek bileşenli, solvent içermeyen dökme tipler için sbr, epdm kauçuk bağlayıcı malzemedir. Kimyasal etkilere, Fiziksel gerilimlere ve minör zemin hareketlerine dayanıklı bir yapıya sahiptir.

AVANTAJLARI
INNOPUR SPORT BINDER, Poliüretan esaslı, tek bileşenlidir. Solventsizdir. Şok emici tabakanın içindeki lastik granüllerin bağlayıcısı olarak kullanılır. Eksiz zemin uygulamalarında kullanılan şiltelerin zemine yapıştırılmasında kullanılır. Yapıştırılan yüzeylerin yüzey yapıları benzer ya da farklı olabilir. Kimyasal etkilere, Fiziksel gerilimlere ve minör zemin hareketlerine dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tabandan ısıtmalı zeminlerde rahatlıkla uygulanabilir. Elastiktir. Çok amaçlıdır. Her türlü zemin üzerine ve iç/dış mekanlarda kullanılabilir.

UYGULAMA ALANLARI
Endüstriyel kauçuk kaplamalar, spor sahaları, park bahçe çocuk oyun alanları, dekoratif kaplamalar.

ÖZELLİKLERİ
Solventsiz-Yüksek yapışma gücü-Hava koşullarına ve neme karşı dirençli.

EPDM Granüllerde
%15-%18, SBR Granüllerde: %19-%20 oran ile yüksek bağlama gücün sahiptir.

AMBALAJ
215 kg (net) sac varil

UYGULAMA
Kauçuk SBR ve EPDM kauçuk granülleri uygun bir karıştırıcıda karıştırılarak INNOPUR SPORT PU BINDER (%15- %20) oranında 5-10-dakika karıştırılır. Bu uygulamadan sonra karışım finisher makinesine dökülür. Son olarak malzeme istenilen kalınlıkta yüzeye uygulanabilir.

DEPOLAMA
Malzemeler sıcaklığı kontrol edilebilen ve 10 -30°C’de tutulan depolarda saklanmalı, gün ışığından ve rutubetten korunmalıdır. Malzemeler açık alev ve yangın tehlikesi oluşturabilecek kaynaklardan uzakta tutulmalıdırlar. Bu koşullarda malzeme, açılmamış ambalajında üretim tarihinden itibaren 9-12 ay süre ile özelliklerini koruyacaktır.

Ürün Gruplarımız Temelden çatıya, Ahşaptan metale, Denizden karaya, Spordan sağlığa,
25 YILLIK TECRÜBE İLE, YAŞAMIN HER ALANINDAYIZ...