INNOPUR COURT FLOOR AC-400

Ürün Kodu : 21107

INNOPUR COURT FLOOR AC-400

TANIM
INNOPUR COURT AC-400 Oyun Çizgi Boyası %100 akrilik latex bağlayıcılı, talebi halinde özel renkleri de üretilebilen, yüksek kaliteli bir çizgi boyasıdır. KULLANIM YERLERİ : Akrilik sistem zeminlerde oyun alanlarının gerekli çizgi ve hatlarının belirlenmesinde kullanılır.

Düşük sıcaklık veya yüksek nem kuruma zamanını arttırır. Maksimum yüzey sıcaklığı 60˚C dir.

YÜZEY HAZIRLIĞI
Tenis Kort Sistemlerinden birinin uygulanması öncesinde yeni sıcak asfalt yüzeyler minimum 14 gün, yeni beton yüzeyler minimum 28 gün kürünü yapmış olması gerekir.Eskiden kalma boya, kir, toz v.s. gibi gevşek parçacıklar, yağ ve gres artıkları yüzeyden uzaklaştırılmalıdır, uygulanmadan evvel zeminin tamamen kuru olmasına dikkat edilmelidir.

Kuruma ve Kürlenme Zamanı
INNOPUR COURT AC-400, Oyun çizgi boyası uygulamasında tam kürlenme için en az 24 saat geçmelidir. TEMİZLİK : Uygulamalarda kullanılan tüm aletler kurumadan su ile temizlenebilir.

UYGULAMADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Hava Şartları
INNOPUR COURT AC-400 Oyun çizgi boyası kesinlikle yağmurlu ve havalarda (yağmur yağarken) uygulanmamalı, uygulama için yüzey sıcaklığı minimum 14˚C maksimum 50˚C olmalıdır.60˚C nin üzerinde kesinlikle uygulama yapılmamalıdır.

İç Mekan Uygulamaları
İç mekanlarda yapılan uygulamalarda yüksek bağıl nem, düşük sıcaklık ve yetersiz havalandırma kuruma zamanını geciktirebilir.İç mekanlarda özellikle bu üç faktör dikkate alınmalıdır.

 

Ürün Gruplarımız Temelden çatıya, Ahşaptan metale, Denizden karaya, Spordan sağlığa,
25 YILLIK TECRÜBE İLE, YAŞAMIN HER ALANINDAYIZ...