NEDEN INNO STONE ?
doğal taş zemin kaplaması

INNO STONE CARPET RESIN, geçirgen yüzey sistemi, beton, baskılı beton, parke taşı asfalt gibi geleneksel yüzey kaplama malzemelerine alternatif olarak üretilmiş, modern doğal taş zemin kaplaması sistemdir.natürel-taş-1

Doğal olarak meydana gelen farklı renk ve ölçülerde çakıl taşları geçirgen yüzeyler için özel olarak formüle edilmiş şeffaf, yüksek kalitede, UV dayanımlı alifatik INNO STONE CARPET RESIN çakıl bağlayıcı polimer reçinesi ile karıştırılarak, asfalt veya beton zemin üzerine geçirgen, doğal ve yüksek mukavemetli yüzeyler oluşturabilirsiniz.

Tasarım esnekliği ve sonsuz renk seçeneğiyle INNO STONE CARPET RESIN mimar peyzaj mimarı veya tasarımcılar için projenin diğer unsurları ile uyumlu, yenilikçi, doğal görünümlü çakıl geçirgen yüzeyler oluşturulmasını sağlar.

DAKİKADA 850 litre / m² SU TAHLİYESİ

INNO STONE CARPET RESIN ,açık yapıda çakıl geçirgen üst yapı sistemi, suyun anında tabana süzülmesini izin verirken, yüzeyde su toplanmasını engeller ve suyun ekili alanlara veya kara kanalizasyonuna ulaşmasını sağlar.

Sistem sürdürülebilir drenaj sistemi oluşturmak için tüm gereksinimleri sağlar ve kentsel tasarım uygulamalarında suyu belirlenen bölgelere aktararak sel riskini minimuma indirir.

Üreticinin direktifleri ile tasarlanan projelerde, INNO STONE CARPET RESIN doğal geçirgen üst yapı sistemi metrekare için dakikada 850 litre su tahliyesine izin verir.

KULLANIM ALANLARI

INNOPUR FLOOR STONE CARPET RESIN, iç ve dış zeminler için uygundur.

Otopark alanları-Yürüyüş yolları-Bisiklet yolları-Avlular-Yollar-Kamu parkları-Ofis binaları-Peyzaj planları-Okullar-Yürüyüş yolları-Ağaç çukurları-Bahçe tasarımı-Yüzme havuzu çevresi-Engelli erişimi rampaları-Çatı terasları ve balkonlar

INNOPUR FLOOR STONE CARPET RESIN, asfalt, beton gibi, tipik olarak karşılaşılan taşıyıcı alt tabakalar üzerinde kullanım için uygundur.

ÖZELLİKLERİ VE AVANTAJLARI

Son derece cazip yüzeylerstone carpet

– 50 +100 °C hava şartlarına kadar dayanıklı bir bağlayıcı yapıya sahiptir

Maksimum taşıma gücü

Her tür agrega taşları için uygundur

Su geçirgen bir yüzey oluşturur

Çevre dostudur ve insan sağlığına karşı tehdit oluşturmaz

Son derece dayanıklı kırılmaya- çatlamaya karşı dirençlidir

Çimen büyümesini kısıtlamaz

Solventsiz ve kokusuzudur

Dış veya iç kullanım için uygundur

Ultra viole ışınlarına karşı renk değişimi olmaz.

Havadaki nem ile sertleşen bir reçine bağlayıcıdır